BURS SONUÇLARI AÇIKLANDI...

2017-2018 eğitim-öğretim burs sonuçları açıklanmıştır. Geçen yıldan devam edecek olan ve bu yıl burs almaya yeni hak kazanan öğrenciler sisteme yüklenmiş olup, T.C. Kimlik Numarası ile sorgulama yapabilirler.

BANKA BİLGİLERİ:

Burs ödemeleri Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan yapılmakta olup, burs kazanan kardeşlerimizin en geç 24 Kasım 2017 tarihine kadar Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan hesap açtırmaları gerekmektedir. Hesap açtıktan sonra bize banka numarası veya IBAN göndermeye gerek yoktur.

Banka hesaplarının şubeler yerine www.seninbankan.com.tr adresinden açılması, oluşabilecek aksaklıkları önleyecektir.

(Not: Önceden Kuveyt Türk Katılım Bankasından hesap açmış olanların (özellikle geçen yıldan devam edenler) yeniden hesap açmalarına gerek yoktur)

 

Ödemeler Türk Kızılayı Avrasya Şubesi hesabından aylık normal burslar 250 TL, kardeş bursları 175 TL. olarak 9 ay ödenecektir.

Burs alacak kardeşlerimize burslarının hayırlı ve uğurlu olmasını diler, hayır sahiplerimiz için dualarını bekleriz.

Bu grupta burs çıkmayan kardeşlerimiz;


İmkânlarımız sınırlı olduğundan üzülerek ifade etmeliyiz ki sadece bu yıl başvuru yapan 2.500 öğrencimizin tamamına burs verme imkânımız maalesef yok.
Bazı arkadaşlarımızı defalarca hatırlatmamıza rağmen belgelerindeki eksiklikler nedeniyle değerlendirmeye alamadık maalesef.
İnşallah imkânlarımızın elverdiği ölçüde Aralık ayında ek bir liste hazırlamak istiyoruz. Arkadaşlarımızın web sayfamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurularımızı takip etmelerini önemle hatırlatırız.


 

Burs sonuçlarını öğrenmek için http://www.genckastamonu.org/basvuru-sorgula